Stomatologia dla Ciebie & Twojej rodziny

STOMATOLOGIA CHODARA

NASZ GABINET

Łączymy profesjonalizm i miłą atmosferę

Chcąc zapewnić naszym Pacjentom maksimum komfortu, stworzyliśmy wnętrze, które bez wątpienia uprzyjemnia czas wizyty. Nasze klimatyzowane gabinety stomatologiczne wyposażone w nowoczesny sprzęt diagnostyczno-medyczny sprawiają że Pacjenci, którzy zdecydowali się nam zaufać, chętnie do nas wracają.

O NAS

Co nas wyróżnia?

Gwarantujemy profesjonalną opiekę oraz indywidualne podejście do problemów naszych Pacjentów co stanowi podstawę satysfakcjonującego i bezbolesnego leczenia nawet u najmłodszych.

DOŚWIADCZENIE
PROFESJONALIZM & PRECYZJA
PRZYJAZNA & RODZINNA ATMOSFERA
NOWOCZESNY SPRZĘT

Tomasz Chodara 

WŁAŚCICIEL & ZAŁÓŻYCIEL STOMATOLOGIA CHODARA 

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracę zawodową rozpoczął w 2011 roku. Od tamtej pory wciąż doskonali swoją wiedzę, podnosząc kwalifikacje zawodowe przez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach naukowych. Specjalizuje się głównie w chirurgii stomatologicznej i implantologii. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami w każdym wieku, którzy cenią w nim profesjonalizm oraz miłą atmosferę podczas wizyt. Największą satysfakcje sprawia mu uśmiech pacjenta!
ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Umów wizytę w naszej klinice dentystycznej i zadbaj o piękny uśmiech!

Skontaktuj się
O NAS

Łączymy profesjonalizm i miłą atmosferę, dzięki czemu nasz gabinet stomatologiczny jest przyjaznym miejscem dla każdego pacjenta.

ADRES

Stomatologia Chodara
ul. Nowa 9a
37-600 Lubaczów

GODZINY OTWARCIA
pon. – czw. 12:00 – 17:00
pt. 09:00 – 13:00